Z ministerstva zdravotnictví dorazila potěšující zpráva, pan ministr Adam Vojtěch přijal záštitu nad osvětovou akcí s názvem GO day, která se uskuteční 20. září 2019. GO day spolupořádá Pacientská organizace Veronica, Onko-Unie a Nadační fond Hippokrates.

Milí přátelé,
léto je v plném proudu, věříme, že si jej užíváte ve zdraví!

V následujícím měsíci se dozvíte veškeré podrobnosti, zatím si prosím poznamenejte termín do diáře, abyste se se svými kamarády mohli zůčastnit cyklojízdy uspořádané pro bohulibý účel. Chceme informovat širokou veřejnost o možnostech prevence zhoubného onemocnění děložního hrdla. Přidejte se k nám, zasportujete si, dostanete krásný dárek a vyfotíte se s mediálně známou osobností. Pokud se nám podaří oslovit jednu něčí manželku a maminku, která bude díky této aktivitě včas diagnostikovaná a léčená, bude to úspěch! #GOfor


David M Strnad
David M Strnad

“Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď.”

Obchod a management vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhá podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojí za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 650 000 uživatelů a přinesly milionové obraty i zisky. Vybudoval obchodní týmy s mezinárodní působností. Je autorem vzdělávacího programu Video klíč k úspěchu.